Haber

Erdoğan: Pazartesi günü yeni müjdeleri paylaşacağız

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Erzurum’da Gürcükapı Kentsel Dönüşüm Projesi, İspir-Rize İl Yolu Sonu ve Çat Afet Konutları ile Tamamlanan Diğer Projelerin Toplu Açılış Töreninde konuştu.

Yeni ilahiler vereceğini belirten Erdoğan, “Karadeniz’de keşfettiğimiz gazı milli sistemimize bağlamak için gece gündüz çalışıyoruz, Pazartesi günü yeni söylentileri paylaşacağız” dedi.

Erdoğan’ın açıklamaları şöyle:

ERZURUM’U BÖLGENİN PARLAYAN YILDIZI YAPACAĞIZ: Erzurum, Malazgirt’ten önce 1048’de Pasinler zaferiyle Anadolu’yu sonsuza dek vatan yapan yolu açmıştır. Milletimizin istiklal ve istikbalini geçtiğimiz asırda binlerce şehidin omuzlarında yükselten bu şehirdir. Bu kutsal şehrin insanı bileklerinin hakkı, yüreğinin cesaretiyle Dadaş unvanını almıştır. Türk Yüzyılında Erzurum’u tüm bölgenin parlayan yıldızı yapmak istiyoruz.

PAZARTESİ İYİ ŞANSLAR PAYLAŞACAĞIZ: Her devirde, hatta bugün bile bazı insanlar akıllarına gelen her şeyi siyaset sanıyorlar. Biz ise 20 yıldır her sözünü yerine getirmiş, her vizyonu gerçekleştirmiş, her projeyi inşa etmiş bir ekibiz. Bizim yalanımız yok, bizim doğrularımız var. Son 20 yılda, demokrasi ve kalkınmada asırlık atılımlar yaptık. Erzurum’un alt yapı eksikliklerini eser ve hizmet politikasıyla kapattık, hak ve özgürlük hayallerini gerçekleştirdik. Karadeniz’de keşfettiğimiz gazı milli sistemimize bağlamak için gece gündüz çalışıyoruz. Pazartesi günü bu konuda yeni bilgiler paylaşacağız.

Detaylar gelecek…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu