Yaşam

Sevgilisinin Dizisi Bittikten Sonra Sessiz Kalmadı: Sipahi’den Kaan Yıldırım’la Pınar Deniz’den Yorum

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Sipahi ekranlara veda ediyor. Finale hazırlanan dizide Kaan Yıldırım, Özge Gürel ve Kerem Alışık gibi birbirinden yetenekli oyuncular yer alıyor. Dizinin finalinin açıklanmasının ardından başrol oyuncusu Kaan Yıldırım’ın sevgilisi Pınar Deniz’den bir yorum geldi. Sipahi dizisiyle ilgili gazetecilerin sorularını yanıtlayan Pınar Deniz, “Kız arkadaşımla gurur duyuyorum” dedi.

Detaylar burada

İlk bölümü 12 Aralık 2022’de yayınlanan Sipahi dizisinden kötü haber geldi! Show TV ekranlarının yeni dizisi Sipahi 8. bölümüyle ekranlara veda ediyor.

Show TV ekranlarında izleyici ile buluşan Sipahi dizisinin reyting yarışmasında istediği başarıyı yakalayamaması nedeniyle ekranlara veda ettiği söyleniyor.

Diziyle ilgili son açıklamaların ardından Sipahi dizisinin başrol oyuncusu Kaan Yıldırım’ın sevgilisi Pınar Deniz’den açıklama geldi!

Pınar Deniz, “Sevgilimle gurur duyuyorum” dedi!

CNP Sinema ile yaptığım yapımın çok zahmetli bir proje olduğunu belirten Pınar Deniz, Sipahi dizisi için de ekip olarak çok emek verildiğini ve emek verildiğini belirtti. Ancak Sipahi dizisi emeklerine “karşılık bulamamıştı”. dedim.

İşte Pınar Deniz’in Sipahi dizisi ve Kaan Yıldırım hakkında yaptığı açıklama!

‘Bazı şeyler böyledir. Yani çok emek harcanarak yapılan şeyler var. Ve bu iş büyük bir emekle yapıldı. Cevabını bulamıyordu. Ama Kaan çok çalışkan bir oyuncu. Kız arkadaşımla gurur duyuyorum. Bu yüzden hiçbir yerde değerli değil. Çünkü onun ne kadar çok çalıştığını ve o grubun ne kadar çaba sarf ettiğini biliyorum.’

gemlik-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu